آخرین خبرهای هوانوردی:
حراج بازار آسمان
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
کابین شبیه ساز پرواز
به نام خالق آسمان ها

با توجه به بحث تحریم و همچنین گسترش صنعت هوانوردی در کشور ایران امروزه یکی از مهم ترین نیازهای شرکت ها و ارگان های هوانوردی تامین شبیه ساز پرواز می باشد. شرکت هوانوردی آسمان با بررسی های انجام شده توانسته است در این راستا گام های بسیار با ارزشی را برداشته و نیاز های مربوط به این صنعت را تا حد امکان برطرف ساخته است. این مجموعه آمادگی دارد تا در منازل ، آموزشگاه های خلبانی ، شرکت های هواپیمایی و موسسات مرتبط با صنعت هوانوردی شبیه سازهای پرواز را در مدل های مختلف در اختیار عزیزان قرار دهد.
همچنین شرکت هوانوردی آسمان این امکان را دارد تا انواع کابین های شبیه ساز پرواز را به داخل کشور وارد کرده و در اختیار همکاران گرامی قرار دهد.
تمامی طرح های ساخته شده می توانند به دو صورت ثابت (Fix) و متحرک (Motion) بوده و در سایزها و مدل های مختلف ساخته می شوند. تمامی طرح ها و پروژه ها با همکاری جناب خلبان مهرداد مظاهری انجام می پذیرد.