آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/05/04 00:00

یکصد ساعت پرواز امداد هوایی به افراد محصور دربرف غرب مازندران

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:هم اکنون امداد رسانی با بالگرد برای روستاهای بالا دست شهرستان تنکابن در حال انجام است و این عملیات تا بازگشایی کامل راه دسترسی شهرستان های غرب استان ادامه خواهد داشت. این پروازها از روز دوشنبه تاکنون برای کمک به افراد گرفتار در برف غرب مازندران انجام شده است.

ˈ مهدی ولی پورˈ از افزوده شدن دو فروند بالگرد جدید به این عملیات ها خبر داد و تصریح کرد: تمامی امکانات مازندران و حتی برخی از استان های همجوار برای امدادرسانی بهتر و سریعتر برای مردمی که در بحران اخیر برف در غرب مازندران گرفتار شده اند به کار گرفته شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خاطرنشان کرد: 250 هزار قرص نان، 20 هزار قوطی کنسرو، 57 هزار بطری آب، دو هزارو 500 کیلو خرما، 650 تخته پتو، 220 تخته موکت و دو هزار بسته غذایی اضطراری از سوی این سازمان در بین افراد گرفتار در برف توزیع شده است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :