آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/05/05 00:00

قیمت قطعات هواپیما 30 درصد کاهش یافت

حفظ الله آطاهریان در گفت‌وگو با خبرنگار راه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهارکرد: با برداشته شدن تحریم واردات قطعات هواپیما و آغاز اجرای گام اول توافقات ژنو، این قطعات حداقل با 30 درصد کاهش قیمت به دست ایرلاین‌ها می‌رسد اما اجرای این موضوع حداقل به دو ماه زمان نیاز دارد.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم  افزود: وقتی ایرلاینی برای ورود قطعه‌ای با شرکتی به توافق می‌رسد پس از گذراندن مراحل مورد نیاز و تا رسیدن این قطعات به دست ایرلاین‌ها و واریز پول به حساب شرکت و فروشنده مربوطه حدود دو ماه زمان می‌برد ولی به طور کلی عملیاتی شدن موارد این توافقات تبعات بسیار مثبتی برای همه حوزه‌ها و از جمله صنعت حمل و نقل هوایی دارد.
آطاهریان با بیان اینکه برای یک شرکت هواپیمایی، افزایش نرخ ارز به این معنا و مفهوم است که هزینه تعمیر موتور یا تعویض قطعات هواپیمای موجودش ناگهان چند برابر شده است، گفت: از جمله مهم‌ترین چالش‌های ایرلاین‌ها واردات قطعات فنی هواپیماست که امیدواریم با آزاد شدن ورود این قطعات از این پس در این زمینه مشکلی نداشته باشیم.
وی تاکید کرد: در سال‌های اخیر هزینه فرصت فعالیت اقتصادی در صنعت هوانوردی کشور سیر صعودی داشته و این واقعیت حاشیه سود بسیار کمی را برای شرکت‌های هواپیمایی باقی گذاشته بود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :