آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/05/13 00:00

103 کشته در اثر سقوط هواپیمای الجزایر

 به گزارش خبرگزاری مهر، روزنامه النهار چاپ الجزایر اعلام کرد که یک فروند هواپیمای نظامی الجزایر در شرق این کشور سقوط کرد و 103 نفر از سرنشینان این هواپیما که به گزارش العربیه، سرنشینان این هواپیما شامل خانواده های نظامیان بوده اند کشته شدند. این خبرگزاری به جزئیات بیشتری در ارتباط با این حادثه و محل سقوط هواپیما اشاره ای نکرد.

وزارت خارجه و دفاع الجزایر مرداد ماه سال گذشته در تصمیم مشترکی شروط سختی را برای پرواز یا فرود هواپیماهای نظامی بر فراز این کشور وضع کردند.
 این کشور شرایط الزام آور و سختی را برای پرواز هواپیماهای نظامی بر فراز این کشور وضع کرده است.

این روزنامه اعلام کرد: وزارتخانه‌های دفاع و امور خارجه الجزایر تصمیم مشترکی اتخاذ کردند که بر اساس آن شرایط سختی را برای پرواز هواپیماهای خارجی بر فراز این کشور و یا فرود آن در خاک الجزایر وضع کرده‌اندکه از جمله مهم‌ترین این شروط ممنوعیت پروازهای آموزشی، عملیات سوختگیری هواپیماها و همچنین ممنوعیت اعطای مجوز دائمی پرواز به جنگنده‌ها، هواپیماهای جاسوسی و هواپیماهای مخصوص نبردهای الکترونیکی و بالگردهای خارجی است.

بر اساس این تصمیم، هواپیماهای خارجی که قصد پرواز در حریم هوایی الجزایر یا فرود در خاک این کشور را دارند اگر هواپیماهای نظامی یا باربری با بار تجهیزات نظامی باشند باید 21 روز قبل اطلاع بدهند و مجوز بگیرند و اگر هواپیما حامل شخصیت‌های دولتی یا بسته‌های دیپلماتیک پستی و یا کمک‌های بشردوستانه باشد باید 15 روز قبل مجوز بگیرند.
اخبار تکمیلی درباره این حادثه متعاقبا مخابره خواهد شد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :