آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/05/14 00:00

آخرین مهلت ارسال مقالات همایش ایمنی در حمل و نقل هوایی

تهران - ایرنا - حمید حبیبی ،رییس کمیته اجرایی نخستین همایش ایمنی در حمل و نقل هوایی اعلام کرد: به علت استقبال گسترده و درخواست پژوهشگران و صاحبنظران صنعت و دانشکده مهلت ارسال خلاصه مقالات تا 30 بهمن ماه جاری تمدید شد و ارسال کامل مقالات تا 30 فروردین ماه جاری تعیین شده و نتایج داوری خلاصه مقالات تا یکم اسفندماه سال جاری و داوری مقالات تا 30 اردیبهشت ماه سال آینده اعلام می شود.

وی افزود: همایش ایمنی در حمل و نقل هوایی با هدف اعتلای صنعت هوایی کشور، ارتقای ایمنی هوانوردی، سلامت پروازها و در راستای آسیب شناسی و بررسی مسائل مرتبط با موضوع ایمنی هوانوردی تیرماه 1393 برگزار می شود. مقالات بایستی به دو زبان فارسی و انگلیسی باید تهیه شود و به مقالات برتر جوایز نفیسی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری اعطا خواهد شد.

حبیبی با بیان این که در این همایش کارگاههای آموزشی تخصصی صاحبنظران و خبرگان هوافضایی برگزار می شود، از تمامی صاحبنظران، دست اندرکاران، متخصصان، خبرگان، اساتید و پژوهشگران صنعت هوانوردی و حمل و نقل هوایی کشور دعوت کرد تا با انجام ثبت نام در سایت همایش به نشانیwww.conference.cao.ir مقالات خود را ارسال کنند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :