آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/06/02 00:00

رشد 25 درصدی پروازهای فرودگاه خرم‌آباد

به گزارش ایسنا، اسفندیار کیانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شرکت هواپیمایی ماهان از 29 بهمن ماه پروازهای خود را در فرودگاه خرم‌آباد به16 پرواز رفت و برگشت در هفته افزایش داده است که تعداد پرواز 10 ماهه سال‎جاری را 523 مورد و مسافر را 33 هزار و 500 نفر اعلام کرد و رشد آن را نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب 25 و 22 درصد قلمداد کرد.

وی خاطرنشان کرد: براساس پیگیری‌های صورت گرفته از سوی استاندار لرستان و سفر مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان به استان و آشنایی با ظرفیت اینجا، به منظور بهره‌مندی بهتر سرمایه‌گذاران و شهروندان لرستانی، پروازها در مسیر تهران افزایش یافته است.

مدیر فرودگاه خرم‎آباد با اشاره به اینکه هم‌اکنون شرکت هواپیمایی ماهان بعداز ظهر روزهای یکشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه و همچنین شرکت‌های هواپیمایی تابان و ایران‌ایر در روزهای شنبه و دوشنبه در مسیر تهران - خرم‌آباد پرواز انجام می‌دهند.، افزود: شهروندان از طریق دفاتر مسافرتی و الکترونیکی می‌توانند اقدام به رزرو بلیت کنند.

کیانی با تاکید بر اینکه فرودگاه خرم‌آباد از جمله فرودگاه‌های مجهز به دستگاه‌های کمک‌ناوبری مدرن است، گفت: این فرودگاه با پرسنل متخصص و باتجربه آماده ارایه سرویس‌های فرودگاهی و هوانوردی برای پروازهاست. تداوم و برقراری پروازها به استقبال مردم و کشش عرضه و تقاضا بستگی دارد و انتظار می‌رود صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاران از این پروازها حمایت کنند.نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :