آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/06/09 00:00

سرگردانی مسافران در فرودگاه کرمان به دلیل نقص فنی

به گزارش خبرنگار مهر به دلیل نقص فنی هواپیمای زاهدان - کرمان - اصفهان - تهران مسافران این پرواز ساعتها در فرودگاه کرمان معطل ماندند. مسافران پرواز 377 ایران ایر که اکثر این افراد مسافران همایش راهنمایان گردشگری که در کرمان برگزار شد بودند به دلیل تاخیر در پرواز در فرودگاه کرمان ساعتها معطل شدند.

این پرواز قرار بود ساعت 14 و 5 دقیقه کرمان را به سمت فرودگاه اصفهان ترک کند که پس از سوار شدن مسافران به هواپیما و گذشت بیش از 30 دقیقه زمان به مسافران اعلام شد هواپیما دچار نقص فنی شده و باید در سالن انتظار فرودگاه مستقر شوند.

محمد مکارم یکی از مسافران این پرواز در تماس با خبرنگار مهر اظهارداشت: همراه ما تعداد زیادی افراد سالمند حضور دارند و طولانی شدن ساعات انتظار موجب بروز مشکلاتی برای مسافران شده است و به ما گفته شده است که دلیل تاخیر نقص فنی در هواپیما است.

مکارم ادامه داد: این پرواز ترانزیتی است و از زاهدان پرواز کرده و پس از توقف در فرودگاههای کرمان، اصفهان به مقصد نهائی اش فرودگاه تهران می رود.

وی افزود: لحظاتی قبل مسئولان فرودگاه اعلام کردند که نقص فنی برطرف شده و از مسافران خواسته اند سوار هواپیما شوند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :