آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/07/09 00:00

درازترین هواپیمای جهان (طول ۹۲ متر)

Airlander؛ درازترین هواپیما دنیا. این وسیله هوایی که توسط شرکت Hybrid Air Vehicles توسعه داده شده است، هوانوردی 92 متری است که زمانی تحت عنوان «وسیله جاسوسی-اطلاعاتی با دوام طولانی» به عنوان کاندیدایی برای هواپیماهای ارتشی محسوب می‌شد؛ اما کاهش بودجه پنتاگون نیروی هوایی ارتش آمریکا را مجبور ساخت تا این برنامه را کنار بگذارد. حال به نظر می‌رسد که ایده رها شده آمریکایی در انگلستان جانی دوباره می‌یابد
به گزارش پاپ‌ساینس، Airlander هم‌زمان یادآور بالون و زپلین است؛ اما هیچ کدام از آن دو به شمار نمی‌رود. بالون‌ها هیچ سازه داخلی صلبی ندارند؛ در حالی‌که زپلین‌ها که از نظر فنی کشتی‌های هوایی صلب محسوب می‌شوند، سازه داخلی صلبی دارند که شکل هواپیما را حفظ می‌کند. همان‌طور که از نام شرکت بر می‌آید، Airlander کشتی هوایی دورگه‌ای است که که نیروی بالابر خود را توسط محفظه‌ای سرشار از گاز هلیوم به دست می‌آورد. همچنین این کشتی هوایی سازه صلبی دارد که در مقایسه با بالون امکان کنترل بیشتری به آن می‌بخشد. شرکت سازنده برای پناه دادن این هواپیمای عظیم، از یک آشیانه هواپیما به قدمت 100 سال در بدفوردشایر انگلستان استفاده کرده است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :