آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/07/17 00:00

الزام استقرار نماینده مطلع و تام‌الأختیار ایرلاین ها در فرودگاه ها

بنا به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، محمد خداکرمی اظهارداشت: پیش‌بینی می‌شود در نوروز امسال بیش از 2میلیون و 736هزار و 970 مسافر جابه‌جا شود که 12955 مجوز در مسیرهای داخلی و 5849 مجوز در مسیرهای خارجی می باشد. در این صورت شاهد رشد 32 درصدی در این بخش نسبت به مدت مشابه سال گذشته خواهیم بود.

‌معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری افزود: صدور بخشنامه به شرکت‌های هواپیمایی به منظور انجام به موقع پروازها، کاهش تأخیرات، نظارت مستمر بر امور پروازها در ایام تعطیلات نوروز، تشکیل کمیته تاخیرات پروازی، رسیدگی به شکایات مسافران و پاسخگویی به مردم، ایجاد میز پاسخگویی توسط شرکت‌های هواپیمایی و حضور مستمر بازرسان سازمان در ترمینال فرودگاه مهرآباد جهت نظارت بر انجام بموقع پروازها از عمده ترین برنامه های این سازمان در نوروز 93 به شمار می‌رود.

خداکرمی، تعیین معرفی نماینده مطلع و تام الأختیار از سوی شرکت‌های هواپیمایی جهت پاسخگویی به مسائل و مشکلات احتمالی در ایام نوروز و تنظیم برنامه و انجام بازرسی از فرودگاه‌ها جهت آمادگی برای پذیرش پروازها را برخی از برنامه‌های این سازمان در سفرهای نوروزی امسال عنوان کرد.

وی ارائه خدمات مطلوب و تسهیلات فرودگاهی و هوانوردی به مسافران در فرودگاه‌ها و تنظیم برنامه بازرسی از دفاتر خدمات مسافرتی در سطح کشور با هدف رعایت قوانین و مقررات و ارائه خدمات به متقاضیان سفرهای هوایی را از دیگر برنامه‌های این سازمان در سفرهای نوروزی امسال عنوان کرد.


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :