آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/07/23 00:00

الزام به داشتن هواپیمای پشتیبان در نوروز برای ایرلاین ها

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری در گزارش خبرگزاری مهراظهارداشت: در جلسه ای که با حضور نمایندگان شرکت های هواپیمایی، شرکت فرودگاههای کشور، سپاه حفاظت هواپیمایی، پلیس فرودگاههای کشور و سوختگیری شرکت فرودگاههای کشور به منظور هماهنگی های پروازهای نوروزی برگزار شد بر حضور نماینده شرکت های هواپیمایی در فرودگاه ها در طول فرایند پرواز ، اطلاع رسانی بموقع و مناسب به مسافران در باره پروازها به ویژه هنگام تاخیر یا شرایط خاص پروازی تاکید شد.

 محمد خداکرمی افزود: شرکت های هواپیمایی ملزم شد برای پاسخگویی به مسافران به طور مستمر از زمان ورود مسافران تا خروج آنها از فرودگاه، تعیین دو نفر نماینده مطلع و تمام اختیار به منظور پاسخگویی شبانه روزی، تشکیل کمیته یا کارگروه درون شرکتی به منظور بررسی و ارزیابی برنامه ها، امکانات و تمهیدات و پیش بینی های لازم با توجه به توان فنی عملیاتی و بازرگانی شرکت برای انجام بموقع پروازها و خدمات رسانی مطلوب به مسافران اقدام کنند.

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری در ادامه افزود: لحاظ کردن هواپیمای پشتیبان، اجرای مفاد دستورالعمل سازمان درباره تاخیرهای پروازی، همکاری و هماهنگی شرکت های هواپیمایی در پذیرش مسافران یکدیگر در صورت مواجهه با لغو پرواز یا تاخیر طولانی، همچنین همکاری با فرودگاهها در بهره برداری از امکانات و تسهیلات فرودگاهی و نیز ورود و خروج مسافران و بار آنها از دیگر مصوبات این جلسه بود.

خداکرمی خاطرنشان کرد: همچنین فرودگاههای کشور طبق روال معمول ضمن برگزاری جلسات مشترک با شرکت های هواپیمایی و عوامل فرودگاهی اقدامات و پیش بینی های لازم را با توجه به حجم و تراکم پروازها در ایام تعطیلات نوروزی به عمل می آورند و شرکت های ارائه دهنده خدمات فرودگاهی نیز ضمن ساماندهی و آمادگی مجدد برای خدمات مطلوب و به موقع به مسافران تلاش می کنند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :