آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/09/11 00:00

تماس کمک خلبان برای برقراری ارتباط بویینگ 777

طبق آخرین گزارش‌ها کمک خلبان هواپیمای مفقود شده مالزی در حین پرواز تلاش داشته با تلفن همراهش تماسی برقرار کند.

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، یک مقام مسئول که نامی از او منتشر نشده، گفت: کمک خلبان پیش از آن که هواپیما از صفحات نمایشگر رادار خارج شود سعی در برقراری تماس تلفنی داشته است.

خبرگزاری فرانسه نیز گزارش داد: به گفته این مقام این ارتباط به طور ناگهانی و احتمالا به دلیل آنکه هواپیما با سرعت از مقابل برج‌های ارتباط از راه دور عبور کرده، قطع شده است.

هرچند رسانه‌های داخلی مالزی به نقل از یک منبع دیگر اعلام کردند: هیچ قطعیتی وجود ندارد که این تماس از هواپیمای مفقود شده این کشور در هشتم مارس بوده باشد.

کارشناسان ماه گذشته و پس از مفقود شدن این هواپیمای مسافربری اظهار کردند: این پرواز به عمد از مسیر اصلی منحرف شده و سیستم ارتباطی آن با دست خاموش شده است.

سرنوشت هواپیمای مفقود شده و 239 سرنشین آن همچنان در ابهام است و فرضیه‌های متعددی از جمله حادثه تروریستی و هواپیماربایی مطرح شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری شینهوا، در ادامه تلاش برای یافتن اثری از این هواپیما امروز (یکشنبه) نیز 12 هواپیما و 14 کشتی در این عملیات شرکت دارند هرچند تاکنون ردی از آن یافت نشده است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :