آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/09/12 00:00

بهسازی باند فرودگاه مهرآباد

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه های کشور، نصراله منصوری شیرازی در بازدید مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور از فرودگاه مهرآباد افزود: بر اساس وعده پیمانکار مربوطه و تائید اداره کل توسعه و بهسازی شرکت فرودگاه ها مقرر شده است تا 10 روز آینده به منظور جلوگیری از کاهش ظرفیت موجود به ویژه توقف شبانه هواپیما و اختلال در روند خدمات رسانی فرودگاه، پیمانکار نسبت به تسطیح و آماده سازی حریم باند 29 راست در مجاورت مسیر خزش احداثی اقدام کند.

در این بازدید همچنین مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور با اشاره به در پیش بودن پروازهای تابستانی و وضعیت حاضر ایرساید و عدم امکان بهره برداری از موقعیت های قبلی برای ارائه سرویس با توجه به عملیات توسعه و بازسازی سطوح پروازی، بر انجام به موقع و رعایت برنامه زمانبندی تعیین شده در اجرای این پروژه تاکید کرد.

اسماعیل تبادار همچنین رعایت مقررات و استانداردهای فنی و ایمنی جهانی را از اولویت های این پروژه برشمرد و اظهار داشت: با توجه به کاهش موقعیت توقف هواپیما در فرودگاه مهرآباد و حجم ترافیک ورودی و خروجی به این فرودگاه و همچنین در پیش بودن پروازهای تابستانی، تسریع در انجام پروژه با رعایت استاندارد و حفظ ایمنی در دستور کار قرار گیرد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :