آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/09/13 00:00

کاهش تاخیر پروازهای زیارتی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ ابراهیم شوشتری افزود: به مناسبت 29 فروردین ماه (روز ارتش جمهوری اسلامی ایران) از ساعت  7:30 تا 11:30 صبح روز 29 فروردین رژه هوایی پرواز نیروهای مسلح در آسمان تهران انجام می‌شود.

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها  تصریح کرد: با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح، سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌های کشور، مقرر شد در ساعات مذکور 29 فروردین‌‌ماه، در راستای حفظ ایمنی پروازهای مسافری و باری در فرودگاه‌های امام‌خمینی(ره)، مهرآباد و فرودگاه پیام، هیچ پرواز مسافری و باری انجام نشود.

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌های کشور ادامه داد: پیش از این با صدور اطلاعیه هوانوردی به همه شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده‌است که در این ساعات پروازهای مسافری و باری انجام نمی‌شود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :