آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/09/14 00:00

فرود اضطراری هواپیمای حامل رییس مجلس

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،  "سعید رمضانلو"، در گفت‌وگو با خبرنگارمنطقه زنجان، با بیان اینکه هواپیمای "BAE" چهارموتوره که حامل رییس مجلس شورای اسلامی بود، صبح امروز از تهران به مقصد بلاروس پرواز کرد، افزود: با توجه به اینکه این پرواز در حدود 4.5 ساعت به طول می‌انجامید، از این رو این هواپیما طبق برنامه قبلی باید در فرودگاه رشت برای سوخت‌گیری مجدد به زمین می‌نشست.

وی با اشاره به اینکه شرایط جوی فرودگاه رشت مناسب نبود و به همین خاطر هواپیمای مذکور نتوانست طبق برنامه برای سوخت‌گیری در این فرودگاه به زمین بنشیند، تصریح کرد: با توجه به اینکه سوخت این هواپیما به اندازه‌ای نبود که مجدداً به فرودگاه مهرآباد برگردد، از این رو مرکز کنترل، فرودگاه زنجان را نزدیک‌ترین فرودگاه برای این امر اعلام کرد تا پرواز تهران بلاروس برای انجام سوخت‌گیری در ساعت هفت و 45 دقیقه صبح در فرودگاه زنجان به زمین بنشیند.

این مسوول با یادآوری اینکه با توجه به نوع هواپیما، حتماً باید قبل از خارج شدن از مرز هوایی کشور، در یکی از فرودگاه‌های داخلی اقدام به سوخت‌گیری مجدد می‌شد، ادامه داد: به همین منظور بعد از سوخت‌گیری در فرودگاه زنجان که تقریباً یک ساعت به طول انجامید، این هواپیما مجدداً در ساعت هشت و 35 دقیقه، فرودگاه زنجان را به مقصد بلاروس ترک کرد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :