آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/09/15 00:00

خرید ۱۰ فروند هواپیمای Airbus از نوع A۳۲۰

به گزارش مرصاد به نقل از فارس، امیر دریادار عباس محتاج رئیس بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی ایران در آستانه روز ارتش و حماسه آفرینی های نیروی زمینی با تبریک این روز، از افزایش ظرفیت جابجایی مسافران هوایی در کشور خبر داد.

وی ادامه داد: در این راستا، مطالعات لازم و نیز نیازسنجی و بررسی‌های ظرفیت‌های موجود در مسیرهای پروازی داخلی و خارجی در خصوص افزایش ظرفیت ناوگان پروازی در این خطوط صورت گرفت و اقدامات جهت خرید ۲ فروند هواپیمای بوئینگ MD۸۳ مطابق با مقررات و الزامات سازمان هواپیمایی کشوری انجام شد و با تلاش های صورت گرفته یک فروند از این هواپیما در اسفندماه سال گذشته وارد کشور شد و یک فروند دیگر نیز خریداری شده و درحال ورود به کشور است.

وی همچنین از تصمیم این بنیاد برای خریداری ۱۰ فروند هواپیمای Airbus از نوع A۳۲۰ خبر داد و اضافه کرد: مقدمات خرید این هواپیماها انجام شده است و در بهار امسال و در روزهای آتی ۴ فروند از این هواپیماها وارد عملیات پروازی می شوند.

رییس بنیاد تعاون ارتش در پایان خاطر نشان کرد: به حول قوه الهی در سال اقتصاد و فرهنگ با یک مدیریت جهادی و همسو با عزم یکپارچه ملت ایران با تدوین برنامه توسعه و پیشرفت و تعیین چشم انداز ۵ساله و با برنامه ریزی ها و کارشناسی های انجام شده از طریق ارتقاء سطح کیفی خدمات در شرکت های تابعه، بنیاد تعاون ارتش به جایگاه واقعی خود در توسعه رفاه و خدمات عمومی و نیز ارائه خدمات تخصصی و فنی در عرصه های مهم صنعتی و اقتصادی کشور وارائه خدمات موثر به پرسنل ارتش دست یابد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :