آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/09/17 00:00

هیچ اثری از سیگنال مربوط به جعبه سیاه بویینگ777 نیست

تین نیوز | جستجو برای یافتن نشانه ای از هواپیمای ناپدید شده مالزی روز دوشنبه با شرکت 12 فروند هواپیما و 15 فروند کشتی از سرگرفته می شود.

به گزارش خبرگزاری شین هوا از پرت در استرالیا، مرکز مشترک هماهنگی جستجو در جدیدترین بیانیه خود ضمن اعلام این خبر افزود در طول 24 ساعت گذشته هیچ سیگنال صوتی قابل تائیدی از این هواپیما دریافت نکرده است.
بر اساس این بیانیه 11 فروند هواپیمای نظامی ، یک فروند هواپیمای غیرنظامی و 15 فروند کشتی در جستجوهای روز دوشنبه شرکت خواهند کرد.

از سوی دیگر کشتی استرالیایی اوشن شیلد به جستجوی خود برای دریافت سیگنال دیگری از جعبه های سیاه هواپیمای ناپدید شده ادامه می دهد.

سازمان ایمنی دریایی استرالیا برنامه ریزی کرده است که در عملیات روز دوشنبه منطقه ای به وسعت بیش از 47 هزار کیلومتر مربع مورد جستجوی بصری قرار گیرد. مرکز منطقه جستجو در فاصله 2200 کیلومتری شمال غرب بندر پرت استرالیا قرار دارد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :