آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/11/23 00:00

تصادف مینی‌بوس با هواپیمای «هما»

به نقل از صبحانه: طی ماههای گذشته اخباری همچون برخورد پله متحرک با ایرباس هواپیمایی آتا و برخورد اتوبوس با هواپیمای زاگرس در مهرآباد ، حالا خبر می رسد سومین اتفاق عجیب در این زمینه این بار در شیراز رخ داده است و یک مینی بوس حامل گروه پروازی شرکت هواپیمایی آسمان، مستقیما قلب یک فوکر 100 شرکت ایران ایر با شماره رجیستری EP-CFR را هدف قرار داده و به آن برخورد کرده است.

در این اتفاق قابل تامل که چند روز قبل رخ داده اما تاکنون رسانه ای نشده است و ممکن بود منجر به آسیب دیدگی شدید خلبان و سایر گروه پروازی آسمان شود، هواپیمای فوکر به شدت آسیب دیده است و بر اساس بررسی های کارشناسان، مدت زمان قابل توجهی را باید در بخش تعمیرات باقی بماند.

وقوع اینگونه اتفاقات در کشورمان نشان می دهد موضوع آموزش و نظارت بر عملکرد پرسنل زمینی و کادر خدماتی مستقر در فرودگاهها باید بیش از گذشته مورد توجه قرار بگیرد و زحمات فراوانی که بابت سر پا نگه داشتن هواپیماها صورت می گیرد نباید با یک اتفاق ساده اینگونه هدر برود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :