آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/12/15 00:00

اجرای مانور هوایی در فرودگاه بجنورد

محمود امانی‌بنی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهارکرد : مانور هوایی در فرودگاه بجنورد برای بررسی آمادگی های این فرودگاه در شرایط اضطراری اجرا شد.این مانور با حضور تمامی اعضای ستاد مدیریت بحران استان برگزار شد.

مدیر فرودگاه بجنورد با بیان اینکه این مانور هر دوسال یک بار برگزار می شود افزود: محتمل ترین حادثه در فرودگاه ها که بیشترین تلفات را نیز به خود اختصاص داده است در هنگام نشست و برخواست هواپیما رخ می دهد که آمادگی فرودگاه بجنورد در این زمینه در حادثه ای نمادین ارزیابی می شود.

وی همچنین افزود: مهم ترین هدف از اجرای این مانور ارزیابی هماهنگی های موجود میان اعضای ستاد مدیریت بحران در فرودگاه به هنگام اضطرار است و در این مانور از یک دستگاه اتوبوس به صورت نمادین به عنوان لاشه هواپیمای حادثه دیده استفاده شد.

مدیر فرودگاه بجنورد در باره تجهزیزات و امکانات موجود در فرودگاه برای مدیریت حوادث و شرایط اضطرار گفت: واحد ایمنی و آتش نشانی فرودگاه با سه خودرو، برای تامین ایمنی مسافران در فرودگاه و نیز مدیریت شرایط بحرانی آمادگی کامل دارد.


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :