آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/12/16 00:00

رونمایی از شبیه‌ساز‌های "بالگرد شینوک" و "موشک تاو"

به گزارش افکارنیوز، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم برگزاری رزمایش بیت‌المقدس ۲۶ که در منطقه عمومی اصفهان برگزار شد، با حضور در مرکز آموزش شهید وطن‌پور هوانیروز اصفهان از ۴ دستاورد نظامی رونمایی کرد.

مرکز آموزش شهید وطن‌پور هوانیروز اصفهان تنها مرکز تربیت خلبان بالگرد و مهندسین و تکنسین‌های تعمیر و نگهداری در خاورمیانه است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در این مرکز، "شبیه‌ساز بالگرد چند منظوره شینوک" را افتتاح کرد. شبیه‌ساز بالگرد چندمنظوره شینوک، ۱۰ سال غیرعملیاتی شده بود که با عزم متخصصان هوانیروز این شبیه‌ساز مجدداً راه‌اندازی شد.

هر ساعت آموزش با شبیه‌ساز بالگرد چند منظوره شینوک، صرفه‌جویی ۲۰ میلیون تومانی برای هوانیروز به همراه خواهد داشت.

انجام الزامات پروازی خلبان شینوک، تمرین حالات اضطراری با ریسک کم، انجام ناوبری‌های برد بلند و انجام پرواز در شرایط متفاوت آب و هوایی از ویژگی‌های مهم این شبیه‌ساز است.

امیر پوردستان همچنین از "شبیه‌ساز موشک تاو" رونمایی کرد. این شبیه‌ساز، مهارت خلبان "بالگرد کبرای شلیک‌کننده موشک تاو" را افزایش می‌دهد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین از ۵ بالگرد زمین‌گیرشده طولانی مدت که توسط متخصصان فنی هوایی مرکز آموزش شهید وطن‌پور اصفهان مجدداً عملیاتی شده بود، بازدید کرد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :