آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/12/24 00:00

فرود اضطراری پرواز تهران - رفسنجان

مدیرکل اداره فرودگاههای کرمان گفت: پرواز شماره 1039 هواپیمایی ماهان که از تهران به مقصد رفسنجان در حال پرواز بود به علت نقص فنی ساعت 14 و 22 دقیقه بعد از ظهر امروز در فرودگاه کرمان فرود اضطراری انجام داد.

ˈمحمد نخعیˈ ادامه داد: با تلاشهای انجام شده عوامل هوانوردی در فرودگاه بین المللی کرمان حال 68 مسافر این پرواز خوب است و مسافران به سمت پایانه هدایت شده اند.

او گفت: این پرواز به علت بالا بودن وضعیت ایمنی فرودگاه کرمان اقدام به فرود اضطراری در این فرودگاه کرد اما مسافران آن به رفسنجان منتقل خواهند شد.

مدیرکل اداره فرودگاههای کرمان افزود: با تلاشهای انجام شده مجموعه عملیات هوانوردی، برج مراقبت پرواز، ایمنی زمینی، سپاه، نیروی انتظامی و سایر ارگانهای مستقر در فرودگاه کرمان به سرعت در محل حادثه حضور یافتند لذا هیچ مشکلی برای مسافران این پرواز پیش نیامد.

وی گفت:هم اکنون در حال تلاش برای خارج کردن این هواپیما از باند فرودگاه کرمان هستیم.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :