آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/12/27 00:00

سانحه هوایی این بار در آرژانتین

خبرگزاری اروپاپرس: منابع ارتش اروگوئه و ˈسرخیو برنیˈ معاون وزیر امنیت آژانتین اعلام کردند:   یک فروند هواپیمای دو موتوره  که از فرودگاه ˈسن فرناندوˈ بوئنوس آیرس پایتخت آرژانتین برخاسته بود به سوی شهر ˈکارملوˈ در اروگوئه پرواز می کرد در آبهای رودخانه ˈریو د لا پلاتاˈ در شرق آرژانتین سقوط و دست کم پنج نفر از 9 سرنشین آن کشته شدند.

برنی معاون وزیر امنیت آرژانتین این سانحه را ˈوخیمˈ خواند و گفت: علت این سانحه، هوای مه آلود و نقض فنی در موتور هواپیما بود.

به گفته وی،این سانحه ساعت 14به وقت محلی(21وسی دقیقه سه شنبه شب) در10 کیلومتری جنوب غربی کارملو اتفاق افتاد. خلبان و کمک خلبان هواپیما نیز در بین قربانیان این سانحه قرار دارند.

دو سرنشین هواپیما نیز به بیمارستان سن فرناندو بوئنوس آیرس انتقال یافتند و دو سرنشین دیگر که جراحات آنان شدیدتر است به بیمارستانˈکولونیاˈ در اروگوئه منتقل شدند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :