آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/01/07 00:00

تعطیلی 4 ساعته فرودگاه‌های تهران در روز سالگرد ارتحال

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین‌المللی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)‌ مرتضی دهقان از پذیرش و انجام تشریفات میهمانان خارجی سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی از 20 کشور جهان دراین روزها در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) خبر داد و اظهار داشت: از روز هشتم خردادماه سال جاری مجموعه فرودگاه امام (ره) میزبان 600 نفر از مهمانان شرکت کننده سالگرد ارتحال رهبر فقید انقلاب اسلامی از کشورهای مختلف بوده و هم اکنون نیز ورود این میهمانان به کشور ادامه دارد. 
دهقان با اشاره به صدور اطلاعیه هوانوردی در مورد روز چهاردهم خرداد ماه افزود: در راستای برگزاری باشکوه تر مراسم 14 خرداد در حرم مطهر امام خمینی (ره) به تمامی شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده است که در روز 14 خردادماه از ساعت 8 تا 12 ظهر در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) هیچ عملیات نشست و برخاست پروازی انجام نمی‌شود اما ترمینال مسافری آماده ارائه خدمات وتسهیلات لازم به مسافران است. 

مدیرکل فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) اضافه کرد: در روزهای چهارشنبه (چهاردهم) و پنج شنبه (پانزدهم) خرداد ماه، تعداد بسیاری از هموطنان از نقاط مختلف کشور برای تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به حرم مطهر سفر می‌کنند و حجم تردد بالای خودرو و بار ترافیکی سنگینی را در مسیرهای منتهی به فرودگاه از جمله بهشت زهرا در اتوبان تهران _ قم شاهد هستیم. 
وی بیان کرد:‌ از مسافران، کارکنان شرکت‌های هواپیمائی مستقر در فرودگاه و کروی پروازی که در روزهای 14 و 15خرداد قصد سفر از این فرودگاه را دارند درخواست می‌شود با در نظر گرفتن ترافیک مذکور، مسیر جایگزین اتوبان تهران_ ساوه و یا جاده قدیم تهران - ساوه ،‌ تهران - قم برای رسیدن به فرودگاه بین المللی امام خمینی( ره ) را انتخاب کنند و حداقل 3 ساعت قبل از ساعت پرواز در فرودگاه حضور یابند. 
دهقان اظهار داشت‌: از آنجا که عدم انجام عملیات پروازی در فرودگاه در زمان مذکور در نشریه اطلاعات هوانوردی(AIP) گنجانده شده است، شرکت‌های هواپیمایی موظف هستند با توجه به لحاظ کردن این موضوع نسبت به تنظیم برنامه پروازی خود اقدام کنند، برهمین اساس با برگزاری جلسات متعدد در سازمان هواپیمایی کشوری‌، برنامه پرواز هواپیماها در خارج از ساعات یادشده تنظیم شده و تلاش می‌شود اختلالی در برنامه پروازی شرکت‌های هواپیمایی ایجاد نشود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :