آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/03/01 00:00

شرکت کانادایی بمباردیر می خواهد به ایران هواپیما بفروشد

به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، ‌نماینده «شرکت هواپیما‌سازی بمباردیر» در شمال آفریقا و خاورمیانه به اتفاق چند تن از شرکای ایرانی با ‌رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ایران دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

در این دیدار نمایندگان شرکت هواپیماسازی بمباردیر ضمن معرفی انواع مختلف محصولات این شرکت اعلام آمادگی کردند در راستای تامین هواپیماهای مسافربری، تامین قطعات و انتقال تکنولوژی به ایران با سازمان هواپیمایی کشوری همکاری کنند.

در این دیدار رئیس سازمان هواپیمایی کشوری نیز ضمن اشاره به شرایط خاص جغرافیایی ایران، تعدد فرودگاه‌ها و نیاز کشور به بیش از 400 فروند هواپیما برای یک دهه آینده، ایران را بازار مناسبی برای هواپیماهای ساخت شرکت بمباردیر اعلام و از حضور این شرکت در بازار ایران استقبال کرد.

شرکت هواپیماسازی بمباردیر نیز ضمن استقبال از همکاری با صنعت حمل و نقل هوایی ایران اعلام آمادگی کرد در صورت فراهم آمدن شرایط برای حضور در بازار ایران، نسبت به ورود هواپیماهای نو، دست دوم و جت‌های تجاری به بازار ایران اقدام کند.

بنابراین گزارش شرکت کانادایی بمباردیر از شرکت‌های معتبر و مهم دنیا است که ساخت هواپیماهای CRG مشتمل بر 99 صندلی به عنوان یکی از موفق‌ترین هواپیماهای میان برد این شرکت در دنیا به شمار می‌رود و تاکنون 1600 فروند از این هواپیماها توسط شرکت مذکور ساخته و به بازارهای بین المللی وارد شده است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :