آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/04/20 00:00

از سرگیری پرواز از فرودگاه پیشاور توسط قطر

به گزارش رسانه های پاکستان ، شرکت هواپیمایی قطر که از حدود یک هفته پیش به دلیل حمله مسلحانه به یکی ازهواپیماها در فرودگاه پیشاور،تمام پروازهای خودرا به این فرودگاه به حال تعلیق در آورده بود، امروز در سایت اینترنتی خود رسما اعلام کرده است که پروازهایش به فرودگاه پیشاور را از روز 12 تیرماه جاری از سرخواهد گرفت.

سه شنبه شب هفته گذشته،براثر تیراندازی افراد ناشناس به سمت یکی از هواپیمای های متعلق به شرکت هواپیمایی پاکستان که در باند فرودگاه بین المللی پیشاور و به هنگام فرود این هواپیما رخ داد، یک نفر از مسافران هواپیما کشته و یکی از کارکنان فرودگاه نیز مجروح شد.

همچنین در جریان حمله تروریستی ماه گذشته طالبان به فرودگاه بین المللی محمدعلی جناح کراچی، دست کم 28 نفر کشته شدند.

پس از این حمله تروریستی، علاوه بر شرکت هواپیمایی قطر، چند شرکت هواپیمایی دیگر از جمله الاتحاد، سعودی و امارات نیز پروازهای خود به فرودگاه پیشاور را به حال تعلیق دراوردند و تنها شرکت هواپیمایی « ایر عربیا» بود که پروازهایش را به این فرودگاه ادامه داد.

«سید لطیف الحق» مدیر ترمینال پروازهای مسافری فرودگاه پیشاور همچنین اعلام کرد که اگرچه دیگر شرکت های هواپیمایی هنوز چیزی درباره از سرگرفتن پروازهای خود به پیشاور اعلام نکرده اند اما آنها نیز به زودی رفت و آمد به فرودگاه بین المللی این شهر را دوباره آغاز خواهند کرد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :