آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/04/22 00:00

هشدار سازمان هواپیمایی به پنج شرکت خدمات مسافرتی

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، مراد اسماعیلی اظهار داشت: به دنبال اجرای طرح متنوع سازی نرخ خدمات حمل و نقل هوایی از تاریخ 25/3/93، با تشکیل تیم های کارشناسی، بازرسی های میدانی از فرودگاهها، شرکت های هواپیمایی و دفاتر خدمات مسافرت هوایی در سطح کشور به صورت برنامه ای و سرزده جهت اعمال نظارت بر طرح فوق و اجرای دقیق آن آغاز شد.

وی افزود: با اجرای طرح متنوع سازی نرخ بلیت، شرکت های هواپیمایی بهای بلیت هواپیما را متناسب با شرایط مندرج در نرخ نامه و کلاس بندی مشخص به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال و پس از تایید مکلف به اجرای دقیق آن شدند و به همین منظور جلساتی نیز بین شرکت های هواپیمایی و سازمان هواپیمایی کشوری برای اجرای این طرح برگزار شده است.

اسماعیلی با بیان اینکه دفاتر خدمات مسافرتی موظفند در چارچوب نرخ نامه ابلاغی شرکت هواپیمایی که به تایید سازمان رسیده است، نسبت به فروش بلیت هواپیما اقدام کنند، گفت: در صورت مشاهده و تکرار تخلف مبنی بر عدم رعایت نرخنامه مربوطه و فروش بلیت خارج از ضوابط و مقررات، سازمان هواپیمایی کشوری نسبت به تعلیق و یا لغو مجوز دفتر یا شرکت خدمات مسافرت هوایی اقدام و با شرکت های هواپیمایی خاطی برابر مقررات برخورد خواهد کرد.

مدیر کل دفتر نظارت بر فرودگاهها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری، تصریح کرد: چنانچه تخلفات از نوع گران فروشی خارج از نرخ نامه های مندرج در نرخ نامه شرکت های هواپیمایی باشد، ضمن انجام اقدام قانونی به سازمان تعزیرات حکومتی نیز معرفی خواهند شد.

وی افزود: در بازرسی های به عمل آمده از برخی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، تاکنون مدیر عامل پنج دفتر خدمات مسافرت هوایی به این سازمان احضار و ضمن اخطار و تذکرات لازم در خصوص تخلف مربوطه و عدم رعایت نرخ نامه شرکت های هواپیمایی، نامبردگان ملزم و متعهد شدند که نرخ نامه را به طور دقیق رعایت و اجرا کنند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :