آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/11/08 00:00

نخستین هواپیمای چینی به پرواز در آمد

به گزارش ایرنا، قطعات این هواپیما تک راهرو که گنجایش 158 تا 174 سرنشین را دارد توسط شرکت هایی چون گروه صنعت هواپیمایی چین و گروه صنعتی هواپیمایی 'هونگ دو' ساخته شده و شرکت ساخت هواپیمای بازرگانی چین آن را مونتاژ می کند.

رادیو بین المللی چین روز سه شنبه گفت که هواپیمای 'سی 919' دومین مدل هواپیمای بزرگ چین است که با اتکا به نیرو و توانایی داخلی طراحی و ساخته است.

موتور جدید با مصرف کم، سر و صدای پایین، ایجاد آلاینده کمتر و قابلیت دوام پرواز بیشتر از ویژگی های این هواپیما اعلام شده است.

رادیو بین المللی چین گفت که سفارش خرید 400 فروند از این هواپیما که در شانگهای تولید می شود، از شرکت های داخلی و خارجی دریافت شده است.

این هواپیما برای مسافت های کوتاه و متوسط طراحی شده و 38.9 متر طول و 35.8 متر عرض دارد.

کارشناسان چینی معتقدند ورود این هواپیمای به بازار صنعت هوایی می تواند به فروش هواپیماهای بوئینگ 737، ایرباس 320 و ایرباس 319 که با این هواپیمای چینی در یک شاخه قرار دارند، صدمه بزند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :