آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/11/09 00:00

متخصصان ایرانی چند فروند 'سوخو 24' را تعمیر و آماده پرواز کردند

فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران شیراز ، چهارشنبه با بیان این مطلب به ایرنا بیان داشت:براساس قوانین هوانوردی و به ویژه قوانین هوانوری در حوزه نظامی، هواپیماها پس از انجام میزان ساعتی از پرواز ، باید باز آماد (اورهال) شوند. 

امیر سرتیپ دوم خلبان ستاد منصور محمدی افزود: اورهال به معنای تعمیرات سنگین و اساسی است که باید حتما در کارخانه سازنده انجام شود.

وی بیان کرد:متخصصان نیروی هوایی ارتش به آن سطح از دانش و تخصص رسیده اند که بدون دخالت هرگونه مستشار یا وابستگی به خارج، با اورهال این جنگنده ها آنها را به مرحله پرواز درآورند.

فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران شیراز ادامه داد:تمام تعمیرات و اقداماتی که روی این هواپیماهای جنگی انجام شده است، براساس استانداردهای جهانی و مطابق آن چیزی است که در دستورالعمل ها و مصوبات فنی این نوع جنگنده نگاشته شده است.

خلبان محمدی افزود:برای اورهال هر یک از این جنگنده ها، 35 هزار نفر ساعت در پایگاه هوایی شهید دوران شیراز کار انجام شده و پس از پایان مراحل اورهال، جنگنده ها در این پایگاه با موفقیت به پرواز درآمدند.

وی گفت:سوخو 24 یک هواپیمای بمب افکن تاکتیکی ملقب به فنسر یا شمشیرباز است که قادر است عملیات های ضربتی و بمباران را به خوبی انجام دهد. 

خلبان محمدی بیان کرد:این جنگنده ساخت کشور روسیه و شرکت هواپیماسازی سوخو بوده و ایران جزو یکی از 10 دارنده و بکارگیرنده آن محسوب می شود.

فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران شیراز اضافه کرد:این جنگنده که دوکابینه است در زمره مشهورترین جنگنده های تهاجمی جهان به شمار می رود و قادر است حداکثر هشت هزار کیلوگرم محموله جنگی را حمل کند.

محمدی گفت:این جنگنده قابلیت سوختگیری 'سوخو به سوخو'، را دارد و برد آن سه هزار کیلومتر و از توانایی بمباران اهداف در این فاصله نیز برخوردار است .

وی ادامه داد:از ویژگی های منحصر به فرد این نوع هواپیماهای جنگنده آن است که در صورت روشن بودن رادار دشمن در منطقه و به دلیل توانایی حمل موشک های لیزری قادر است که هرگونه فرکانس موشکی دشمن را شناسایی و با متمرکز شدن بر روی مراکز راداری و هواپیماهای دشمن، به طور خودکار این مراکز و هواپیماها را به طور 100 درصد منهدم کند.

خلبان محمدی افزود:پرواز به صورت خودکار در ارتفاع پست و مصون ماندن از دید رادارها، به همراه توانایی از کار انداختن رادارها و موشک های دشمن در منطقه نبرد از دیگر ویژگی های این جنگنده است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :