آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/11/16 00:00

ادامه اعتصاب خلبانان ایر فرانس

به گزارش روز شنبه نشریه فرانسوی 'نوول اوپسرواتور'، خلبانان ایر فرانس پس از آن که با رد خواسته خود از سوی دولت و شرکت ایرفرانس در مورد معرفی یک میانجیگر مواجه شدند، تصمیم به ادامه اعتصاب طولانی خود گرفتند.

این اعتصاب در حالی به رغم افزایش فشارها بر خلبانان ادامه می یابد که مدیریت ایرفرانس، وضعیت موجود را 'بسیار حساس' خوانده است. همچنین 'مانوئل والس' نخست وزیر فرانسه نیز پایان 'اعتصاب غیر قابل تحمل' خلبانان را خواستار شده است.

خلبانان ایرفرانس روز 15 سپتامبر (24 شهریور) در اعتراض به سیاست های جدید ایرفرانس و بویژه برنامه پروازهای ارزان قیمت دست به اعتصاب زدند. هرچند که آن ها موفق شدند این طرح را لغو کنند، اما در مورد شرایط کاری در ' ترانساویا فرانس' ضمانت های بیشتری مطالبه کرده اند.

شرکت هواپیمایی 'ایرفرانس- کی ال ام' که در سال 2004 و در پی ادغام شرکت فرانسوی ایر فرانس و شرکت هلندی کی ال ام تشکیل شد، قرار بود در راستای سیاست های جدید خود پروازهای ارزان قیمت را در قالب شرکت ترانساویا به عنوان یکی از بازوهای زیرمجموعه خود، توسعه دهد.

این گزارش حاکی است : از ابتدای اعتصاب، تقریبا نیمی از پروازها لغو شده اند و ایرفرانس پیش بینی کرده است که امروز ( شنبه) نیز 48 درصد پروازها صورت گیرد.

دیروز (جمعه) مدیران ایرفرانس طرح خروج از بحران را با حفظ برنامه ترانساویا به اتحادیه های خلبانان ارائه دادند. ایرفرانس اجرای این طرح را که به دلیل ایجاد فرصت شغلی مورد حمایت دولت نیز قرار دارد، ضروری می داند.

خلبانان ایرفرانس که طرح مدیریت را برای پاسخگویی به نگرانی های خود ناکافی دانستند، معرفی یک میانجیگر مستقل را برای حل و فصل مناقشه خواستار شدند. این امر به عنوان شرط اصلی پایان دادن به اعتصاب معرفی شده بود.

مدیریت ایرفرانس، میزان خسارت روزانه از اعتصاب خلبانان را 20 میلیون یورو اعلام کرد.

'اتحادیه ملی خلبانان' (SNPL) زمان جدید پایان اعتصاب را 30 سپتامبر (8 مهر ماه) عنوان کرد. همچنین 'اتحادیه خلبانان ایرفرانس' (SPAF) نیز که پیشتر زمان کوتاه تری را برای اعتصاب در نظر گرفته بود، مدیریت ایرفرانس را مسوول وخامت وضعیت معرفی کرد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :