آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/11/21 00:00

خلبان عشایری به مدیر کل هواپیمایی آسمان منطقه جنوب منصوب شد

مراسمی با حضور جناب دکتر علایی ریاست محترم هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان ، جناب آقای معصوم بیگی مدیر کل محترم دفتر مرکزی حراست  ، جناب خلبان تقوی معاونت محترم عملیات و جمعی از مدیران پایگاه شیراز در محل سالن اجتماعات ساختمان مدیریت این پایگاه ، جناب خلبان بهادر عشایری بعنوان مدیر کل هواپیمایی آسمان پایگاه شیراز منصوب و از خدمات جناب خلبان علی محمدی تقدیر شد.

 در این مراسم مدیر عامل محترم جناب دکتر علایی به تبیین اهداف شرکت و برنامه های چشم انداز آسمان پرداخت و سپس جناب خلبان عشایری مدیر کل منطقه جنوب و جناب خلبان تقوی معاونت محترم مدیر عامل به ایراد سخن پرداختند.

گفتنی است جناب خلبان عشایری دارای سوابق طولانی خدمت به مناطق محروم بوده و در کارنامه خود ریاست مرکز علوم و فنون تهران را نیز دارا می باشند.

همچنین در این نشست جناب خلبان حسن رحمانی راغب بعنوان معاونت جدید عملیات در پایگاه شیراز منصوب و از خدمات جناب خلبان سهرابی نیز تقدیر شد.

                یادآور می شود خلبان رحمانی در حال حاضر خلبان هواپیمای AIRBUS 340 آسمان بوده که دارای سابقه طولانی بعنوان خلبان فوکر 100 آسمان در پایگاه شیراز نیز می باشند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :