آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/11/24 00:00

تعداد پروازهای عبوری خارجی از فضای ایران بی سابقه است

محمدعلی ایلخانی' روز شنبه در گفت و گوی با خبرنگار ایرنا در اهواز افزود: افزایش پروازهای عبوری از آسمان ایران مرهون تلاش و تعامل نیروهای مسلح با بخش غیرنظامی و دولتی می باشد.

وی گفت: فرایند همکاری نیروهای مسلح با بخش خصوصی و صنعت هوانوردی منجر به ارتقا سطح امنیت هوایی و امنیت پرواز در فضای کشور عزیزمان ایران شده است.

ایلخانی افزود: پروازهای خارجی سرویس خوب از صنعت هوانوردی کشور دریافت می کنند و امنیت هوایی را در کشور کاملا احساس می کنند.

وی مهمترین اولویت کاری شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور را ارتقا ایمنی و توسعه زیرساخت های صنعت هوانوردی عنوان کرد و گفت: با توجه به افزایش پروازهای عبوری ، با یک شرکت سازنده دستگاه های نظارتی ، رادار و سوئیچینگ وارد مذاکره شدیم و موافقت نامه امضا کردیم تا در سال جاری بخشی از نیازمندی های صنعت هوانوردی را از طریق این شرکت تهیه کنیم که این اقدام ارتقا سطح ایمنی در فضای کشور را به دنبال خواهد داشت. 

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور از رشد 15درصد صنعت هوانوردی کشور در نیمه نخست امسال در مقایسه با سال گذشته خبر داد و گفت: پیش بینی ما در رشد صنعت هوانوردی در نیمه اول امسال 9درصد بود ولی عملا شش درصد از میزان پیش بینی ها فراتر رفت.

وی گفت: برخی فرودگاه های کشور در نیمه دوم امسال بیش از 30درصد افزایش جابه جایی داشته اند که این یک موفقیت و رکورد در صنعت هوانوردی محسوب می شود. 

ایلخانی روز شنبه به منظور شرکت در مراسم تودیعه و معارفه مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان وارد اهواز شد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :