آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/11/27 00:00

پرواز ایران ایر برای حج تمتع اردبیل و بوشهر

نخستین گروه زایران حج تمتع استان اردبیل درروزچهار شنبه دوم مهرماه سال جاری با پرواز شماره 1578 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" از فرودگاه اردبیل به جده اعزام می شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی «هما» طبق برنامه ریزی انجام شده ، ایستگاه اردبیل پنجمین ایستگاه عملیاتی حج تمتع هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" می باشد که بیش از 456 زایر باشماره پروازهای 1578و1580 از این فرودگاه به شهر جده منتقل می شوند.
اولین پرواز ایستگاه اردبیل در روزچهارشنبه دوم مهرماه و آخرین پرواز این ایستگاه به مقصد شهر جده در روز پنج شنبه سوم مهرماه انجام خواهد شد. همچنین براساس برنامه ریزی صورت گرفته زایران استان بوشهردر مدت 2روز با شماره پروازهای 1576-1582 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما"به عربستان اعزام می شوند.گروه اول زایران این استان در روزچهارشنبه دوم وگروه دوم در روز پنج شنبه سوم مهر ماه سال جاری به کشور عربستان انتقال می یابند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :