آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/11/28 00:00

حمله جنگنده های خارجی به پالایشگاه سوریه

به گزارش آسوشیتدپرس از سانیلورفه در ترکیه، در پی وقوع این حمله در ساعت 2و 30 دقیقه بامداد یکشنبه به وقت محلی به این پالایشگاه در شهر تل ابیض در شمال سوریه، انفجارهایی به مدت 2 ساعت آسمان منطقه را روشن کرد.

بر اساس این گزارش، ارتفاع شعله هایی آتش که از این پالایشگاه به آسمان برمی خواست، به حدود 60 متر می رسید.

فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا که بر عملیات علیه گروه داعش نظارت می کند، هنوز در این باره اظهارنظری نکرده است.

هدف از حمله ائتلاف آمریکایی ضد داعش به تاسیسات و چاه های نفتی تحت اشغال گروه های تروریستی داعش و 'جبهه النصره' وابسته به القاعده، فلج کرده منابع تامین مالی این گروهک هاست که گمان می رود حدود 3 میلیون دلار در روز از این محل درآمد داشته باشند.

حملات هوایی آمریکا، فرانسه، هلند، دانمارک، بلژیک و انگلیس به همراه 5 کشور عربی هم پیمان به خاک سوریه به بهانه سرکوب گروه های تروریستی القاعده و داعش از روز سه شنبه گذشته آغاز شد.

گروه های مسلح و تروریستی همچون داعش که با حمایت غرب و برخی از کشورهای همپیمان آمریکا در منطقه خاورمیانه ایجاد شده اند، به گفته دولتمردان غربی اکنون به عنوان خطری برای حامیانشان مطرح هستند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :