آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/12/13 00:00

استقبال از ایرباس 380 با ماشین های آب پاش

بزرگترین هواپیمای پهن پیکر مسافربری جهان با موفقیت در فرودگاه امام به زمین نشست تا نام ایران به عنوان چهل و دومین فرودگاه پذیرای این هواپیمای بزرگ ثبت شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این هواپیمای بزرگ که طی مراسمی رسمی در فرودگاه امام خمینی به زمین نشست متعلق به شرکت هواپیمایی امارات ایر است که با یک پرواز مسافربری و ساعت 16 امروز به وقت تهران در باند فرودگاه امام به زمین نشست و بناست با پروازی در ساعت 19 این فرودگاه را ترک کند.

کاپیتان اصلی این پرواز ایرانی و کمک خلبان آن اماراتی است.

به گفته مدیر کل فرودگاه امام بناست از این پس از این فرودگاه به عنوان فرودگاه آلترناتیو ایرباس 380 استفاده شود. در این مراسم همچنین ماجد معلا معاون شرکت هواپیمایی امارات ایر و عادل الرضا معاون اجرایی این شرکت هواپیمایی بزرگ حضور داشتند.

با توجه به این که این نخستین فرود ایرباس 380 در ایران به حساب می‌آمد مسوولان فرودگاه امام در حرکتی نمادین با ماشین‌های آب پاش به سمت این هواپیما حرکت کردند تا به رسم هوانوردی رسما از این هواپیمای بزرگ در ایران استقبال کنند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :