آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/12/15 00:00

منع ایرلاین های ایرانی برای ارائه پروازهای شبانه

معاون امور هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: بر اساس تصمیم وزیر راه و شهرسازی تمامی شرکت‌های هواپیمایی از ارائه برنامه پرواز در بازه زمانی 12 شب تا پنج صبح در فرودگاه مهرآباد منع شده‌اند.

محمد خداکرمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه در کوتاه مدت نمی‌توان توقع متوقف شدن تمامی پروازهای نیمه شب فرودگاه مهرآباد را داشت، اظهار کرد: با ارائه این دستورالعمل تعداد پروازها به حداقل خواهد رسید و پس از تنظیم دقیق برنامه‌های شرکت‌های هواپیمایی این روند در مدت زمان کوتاه متوقف می‌شود.

وی با اشاره به تغییراتی که در برخی از برنامه پروازهای به وجود می‌آید، گفت: این تغییرات شاید وارد محدوده ممنوعه پروازی فرودگاه مهرآباد شود، اما با توجه به تصریح وزیر راه بر لزوم متوقف شدن این پروازها قطعا برنامه‌های آینده شرکت‌ها شامل پروازهای نیمه شب در فرودگاه مهرآباد نخواهد شد.

معاون امور هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به این پرسش که آیا این محدودیت به منظور کاهش عملیات پروازی فرودگا مهرآباد و غیر فعال کردن آن اجرایی می‌شود، عنوان کرد: این مساله منوط به شرایط فرودگاه‌های جایگزین مانند فرودگاه پیام کرج است؛ هرچند به شکل سالانه تعداد پروازها روندی افزایشی داشته و فرودگاه مهرآباد نیز از این مساله مستثنی نیست، اما نهایی شدن چنین تصمیمی به شرایط فرودگاه بستگی دارد.

خداکرمی ادامه داد: از یک سو راه توسعه فرودگاه مهرآباد باز است و از سوی دیگر با نظر وزیر حتی امکان محدود کردن فعالیت‌های آن نیز وجود دارد. از این رو آنچه در حال حاضر قابل ارزیابی و بررسی است، محدود شدن پروازهای نیمه شب این فرودگاه است و تا زمان ارزیابی شرایط نمی‌توان راجع به تغییرات دیگر سخن گفت.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :