آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/12/16 00:00

مدیر فرودگاههای خوزستان سانحه هوایی شایعه بوده'محمدسعید شرفی' ظهر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی دیروز و امروز شایعات متنوعی با موضوع سقوط هواپیمای مسافری در مسیر اهواز - مشهد در سطح این استان و استان های همجوار مطرح شده که از اساسا صحت ندارد.

وی گفت: همه پروازهای هواپیماهای مسافری با مبدا اهواز یا مقصد اهواز طبق برنامه انجام شده و برای هیچ یک از پروازها کوچکترین مشکل فنی خوشبختانه ایجاد نشده است.

مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت: بدیهی است در نشستی که با مسوولان امنیتی استان خواهیم داشت انگیزه ساخت و نشر اینگونه شایعات و شناسایی عاملان آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

شرفی در ادامه گفت: در تماس با مهندس شهبازی مدیر کل بررسی سوانح هوایی هواپیمایی کشوری نیز این موضوع پیگیری شد و حادثه در دیگر مسیرها نیز رد شد و وی اعلام کرد همه پروازهای داخلی و خارجی بدون هیچ گونه مشکلی انجام شده و در حال انجام است.

'قدرت الله دهقان' معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان نیز در گفت و گو با ایرنا شایعه سقوط یک فروند هواپیما را عاری از حقیقت خواند.

وی گفت: علت بروز این شایعات باید به صورت کارشناسی بررسی شود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :