آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/12/17 00:00

لغو پرواز مشهد نوشهر هواپیمایی آسمان

'محمد رضا صلح جو ' در گفت وگو با خبرنگارایرنا، افزود : هواپیمای مسافربری با شماره پرواز 604 از مبداء مشهد قراربود در ساعت 14 و 40 دقیقه در فرودگاه نوشهر بنشیند و پس از یک ساعت ازاین فرودگاه به مشهد بازگردد اما به علت شرایط نامساعد جوی این پروازلغوشد.

وی برای کاهش لغو شمار پروازها به علت شرایط نامساعد جوی خواستاراقدام جدی تر مسوولان نهادهای ذیربط درجهت شتاب بخشی درفرایند بهره برداری دستگاه کمک ناوبری در فرودگاه این شهرستان گردشگرپذیرغرب مازندران شد.

درزمان حاضرهفته ای سه پرواز در مسیرهای پروازی رفت و برگشت نوشهر- مشهد درفرودگاه نوشهربرقرار است.

غرب مازندران دارای دو فرودگاه یکی در نوشهر و دیگری دررامسراست.

رییس ایستگاه هواشناسی نوشهر نیزمقدار بارندگی در روزهای پنجشنبه تا کنون دراین شهرستان را 92 میلی متر اعلام کرد و گفت : براساس نقشه پیش یابی هواشناسی بارندگی در این شهرستان همچنان تا فردا / شنبه / ادامه دارد و از عصر روز شنبه نیز شاهد پراکندگی باران و وزش باد خواهیم بود.

'اسحاق حمیدی میرکلایی ' در گفت وگو با خبرنگارایرنا، افزود : هم اینک وضعیت دریای نوشهر مواج و سرعت باد حدود 8 متر برثانیه و سمت آن نیز از شمال و شمال غرب است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :