آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/12/23 00:00

بازگشت توپولف ها اشتباه محض است

«مهرداد بائوج لاهوتی» در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا افزود: زمانی که هواپیماهای توپولف در ایران زمین گیر شدند این موضوع در جلسات مختلف کمیسیون عمران مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت، اشکالاتی در موتور هواپیما وجود داشت که شرکت سازنده و طراح نتوانست پاسخ قانع کننده ای درباره آنها بدهد.

وی یادآور شد: البته عده ای منافعی در این باره دارند و تلاش هایی می کنند ولی سازمان هواپیمایی کشوری و وزیر راه و شهرسازی باید دقت داشته باشند تا کشور دوباره دچار بحران سانحه نشود.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد:به نظر من بازگشت این هواپیماها به ناوگان هوایی اشتباه محض است و وزیر راه و شهرسازی نباید مسوولیت این کار را را بپذیرند.

بائوج لاهوتی ادامه داد: اگر وزیر مسوولیت بازگشت این هواپیماها به ناوگان هوایی را بپذیرد، در صورت بروز هرحادثه ای باید پاسخگو باشد.

وی خاطرنشان کرد: کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی هم قطعا نظر مخالف دارد چون مصوب کرده است که از این هواپیما استفاده نشود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :