آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/12/24 00:00

لغو ممنوعیت استفاده از تلفن همراه در پرواز

ممنوعیت استفاده از تلفن‌های همراه در پرواز‌های چینی لغو می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،جوهونگوی، کارشناس اتحادیه مخابرات هواپیمایی چین اعلام کرد: با توجه به مجاز بودن به کارگیری تلفن همراه در پرواز ازسوی آژانس امنیت هوانوردی اروپا، آژانس هواپیمایی غیرنظامی چین نیز احتمال مجاز کردن به کارگیری تلفن همراه در ارتفاع بیش از 3000 متری را مورد بررسی قرار داده و بررسی فنی آن را آغاز کرده است.

وی تصریح کرد: احتمال زیادی وجود دارد که تا سال 2016 به کارگیری تلفن همراه در هواپیماهای چین مجازاعلام شود منوط براینکه تلفن‌ها در حالت پرواز قرار داشته باشند.

اظهارات این مقام چینی پس از آن صورت می‌گیرد که آژانس امنیت هوانوردی اروپا (EASA) اخیرا از اعتماد خود به بی خطربودن به کارگیری ‌تلفن‌های همراه در هواپیماهای در حال پرواز، حتی هنگام صعود و فرود هواپیما، خبرداد.

به گزارش رادیوچین، برخی ازشرکت‌های هواپیمایی در چین از جمله "چاینااینترنشنال"، "چایناایسترن" و "چایناساترن" سامانه شبکه وایفای هواپیمایی را مورد آزمایش قرار داده و درحال بررسی فنی ایجاد سامانه مخابرات موبایلی هواپیمایی هس

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :