آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/12/25 00:00

چهاردهمین اجلاس فرودگاه ها در تهران

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، در این اجلاس کارشناسان صنعت هوانوردی هشت کشور ژاپن، هنگ کنگ، کره جنوبی، هند، ایران، مالزی، اردن و ماکائو راهکارهای افزایش ایمنی بیشتر در صنعت هوانوردی و فرودگاه های جهان را مورد بررسی قرار می دهند.

مسوول برگزاری چهاردهمین اجلاس کمیته ایمنی دفتر منطقه ای آسیا و اقیانوسیه اتحادیه بین المللی فرودگاه های جهان در حاشیه این اجلاس به خبرنگار ایرنا، گفت: طبق برنامه این اتحادیه قرار است طی روزهای 15 و 16 مهرماه سال جاری استانداردهای مورد نیاز ارتقا ایمنی در فرودگاه های کشورهای عضو را تدوین کرده و پس از بررسی آن توسط کارشناسان حاضر در این اجلاس استانداردهای تبیین شده را در تمام فرودگاه های کشورهای عضو به اجرا گذارد.

احمدرضا بیاتی افزود: این اجلاس توسط اتحادیه بین المللی فرودگاه های جهان برگزار می شود و اسماعیل بنسه از اردن و اس ال دانگ از هنگ کنگ به عنوان نمایندگان این اتحادیه در این اجلاس حضور دارند.

وی افزود: این اجلاس سالانه در بین کشورهای آسیا و اقیانوسیه برگزار می شود و سال گذشته مقرر شد که چهاردهمین اجلاس کمیته ایمنی دفتر منطقه ای آسیا و اقیانوسیه در تهران برگزار شود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :