آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/12/26 00:00

نقش مهم اتحادیه بین المللی فرودگاه ها در ایمنی پرواز

به گزارش ایرنا، محمدرضا عبدالرحیمی روز سه شنبه در حاشیه چهاردهمین اجلاس کمیته ایمنی دفتر منطقه ای آسیا و اقیانوسیه اتحادیه بین المللی فرودگاه های جهان در گفت و گو با خبرنگاران، برگزاری این اجلاس را در تهران فرصتی بسیار مهم برای صنعت حمل و نقل هوایی کشورمان عنوان کرد که باید از آن استفاده شود.

وی اظهار داشت: اتحادیه بین المللی فرودگاه ها یک نهاد رسمی در بین فرودگاه های دنیا است که حدود 591 عضو از 177 کشور جهان در آن حضور دارند که بیش از 90 درصد حمل و نقل هوایی بین المللی جهان توسط اعضای این اتحادیه صورت می گیرد.

وی اظهار داشت: این اتحادیه در جهت تحقق اهداف راهبردی صنعت حمل و نقل هوایی به ویژه در حوزه های ایمنی، امنیت ، ارتقا خدمات و حفظ محیط زیست تلاش می کند.

به گفته وی، ارتقا دانش فرودگاهی و تلاش برای افزایش منافع فرودگاه ها در سطح سایر اجزای این صنعت از دیگر ماموریت های این اتحادیه است.

عبدالرحیمی با اشاره به مزیت های برگزاری اجلاس در تهران، گفت: این موضوع به ارتقا سطح علمی صنعت هوانوردی کشور ایران کمک می کند و علاوه بر تقویت وجهه کشورمان در سطح بین المللی، بسترهای انتقال دانش و تجربیات بین المللی را برای صنعت هوانوردی و حمل ونقل هوایی کشور فراهم می کند.

معاون برنامه ریزی و نظارت شرکت فرودگاه های کشور افزود: با وجود تحریم هایی که علیه صنعت حمل و نقل هوایی کشور صورت گرفته، خوشبختانه نمایندگان کشورمان در کمیته های اصلی این اتحادیه یعنی اقتصادی، تسهیلات و ایمنی منطقه آسیا - اقیانوسیه اتحادیه بین المللی فرودگاه ها نقش مهمی ایفا کرده اند.

وی در پایان اظهار داشت: در راستای تدوین سیاست های بین المللی صنعت از طریق مشارکت در نشست های بین المللی و انتقال مبانی و دانش روز صنعت هوانوردی از حیث نرم افزاری به داخل کشورمان تلاش های فراوانی صورت گرفته که قابل تقدیر و امید است با بکارگیری آن شاهد حمل و نقل هوایی ایمن، امن، کارآمد و منظم در کشورمان باشیم.

چهاردهمین اجلاس کمیته ایمنی دفتر منطقه ای آسیا و اقیانوسیه اتحادیه بین المللی فرودگاه های جهان به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و با مشارکت هفت کشور عضو این اتحادیه روزهای 15 و 16 مهرماه سالجاری در تهران برگزار می شود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :