آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/12/27 00:00

ایمنی در صدر محور صنعت هوانوردی

گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، ' محمدرضا عبدالرحیمی' روز سه شنبه در چهاردهمین اجلاس کمیته ایمنی دفتر منطقه ای آسیا و اقیانوسیه اتحادیه بین المللی فرودگاه های جهان بر افزایش ایمنی بیشتر در فرودگاه های تاکید کرد و افزود: ایمنی پروازها برای این اتحادیه اهمیت زیادی دارد، اما باید در سیاستگذاری های صنعت هوانوردی کشورها مقوله ایمنی به طور کامل لحاظ شود.

وی ، آخرین وضعیت ایمنی در فرودگاه های کشور را تشریح کرد و اظهار داشت: شرکت فرودگاه ها به دنبال توسعه خصوصی سازی در صنعت هوانوردی ایران است و ایمنی مهمترین شاخص در چشم انداز این شرکت قرار دارد.

عبدالرحیمی ،لزوم پیاده سازی سیستم ایمنی در فرودگاه ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: کشورهای عضو این اتحادیه با راه اندازی سامانه مدیریتی ایمنی در فرودگاه ها ، مسایل مربوطه را باید به نحوه مناسبی ارزیابی و شاخص های آن نیز به مورد اجرا گذاشته شود.

وی ،با بیان اینکه ایمنی به عنوان خط مشی و راهبرد، همواره در دستور کار اتحادیه بین المللی فرودگاه های جهان قرار دارد، پیشنهاد کرد: سامانه مدیریتی ایمنی راه اندازی شود تا فاصله های موجود در این حوزه پس از بررسی های لازم توسط کارشناسان صنعت هوانوردی در فرودگاه ها پیاده سازی شود.

چهاردهمین اجلاس کمیته ایمنی دفتر منطقه ای آسیا و اقیانوسیه اتحادیه بین المللی فرودگاه های جهان به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و با مشارکت هفت کشور عضو این اتحادیه روزهای 15 و 16 مهرماه سالجاری در تهران برگزار می شود .

طبق برنامه ،دستورالعمل های ایمنی در صنعت هوانوردی توسط نمایندگان کشورهای عضو در این اجلاس مورد بررسی قرار می گیرد .

علاوه برایران ، نمایندگان ژاپن، هنگ کنگ، کره جنوبی، هند، مالزی، اردن و ماکائو در این اجلاس شرکت دارند و قرار است، اعضای یاد شده از مرکز کنترل ترافیک هوایی کشورمان بازدید داشته باشند .

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :