آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1392/12/28 00:00

بومی سازی سامانه فروش و رزرو هواپیمایی کاسپین

'سعید امینیان' روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در اهواز افزود: زیرساخت های فنی این سامانه با همت و توان متخصصان متعهد داخلی فراهم شده و از امروز (سه شنبه) خوزستان به عنوان پایلوت اصلی این سامانه قرار گرفته است.

وی گفت: از یک ماه پیش که دولت ایالات متحده امریکا شرکت هواپیمایی کاسپین را به فهرست تحریم ها اضافه کرد ، امریکا سامانه فروش و رزو این شرکت را نیز قطع نمود و متعاقب آن این شرکت برای ادامه فعالیت هایش با مشکلاتی رو به رو شد.

امینیان درباره ویژگی های سامانه بومی شده ایرانی فروش و رزو شرکت هواپیمایی کاسپین گفت: معماری این سامانه به گونه ای طراحی شده که فرایندهای کسب و کار شرکت های هواپیمایی را در بستر استاندارد و پروتکل های ارتباطی بین المللی به سهولت امکان پذیر می نماید.

مدیرفناوری اطلاعات شرکت هواپیمایی کاسپین افزود:این سامانه ارتباط بین شرکت های هواپیمایی ، آژانس های مسافرتی ، دفاتر فروش و مشتریان را بر اساس استانداردهای تجارت الکترونیکی در دنیا فراهم کرده و باعث کاهش هزینه و افزایش درآمد برای ذینفعان می شود.

وی گفت: سامانه بومی شده فروش و رزو با همت و پشتکار و تلاش تیم فناوری اطلاعات این شرکت در مدت زمان کوتاهی پس از اعمال تحریم های ظالمانه و غیرقانونی صورت گرفته توسط دولت امریکا راه اندازی شده و ثابت کرده که جوانان متخصص و متعهد این مرزو بوم به هیچ وجه تسلیم و مرعوب این تحریم ها و تهدیدها نخواهند شد.

امینیان گفت:در معماری سامانه سفر، از اصول سرویس گرایی و ساختارهای چند لایه و واسط های کاربری استاندارد استفاده شده است که امکان ارایه خدمات نوین و جدید به کاربران به سهولت و سرعت میسر بوده و ضریب اطمینان سیستم را به میزان قال توجهی بالا برده و با انواع مختلف بسترهای مخابراتی و پروتکل های متداول سازگاری کامل دارد.

احراز هویت کاربران اینترنتی ، احراز هویت سایت های مربوط به این سامانه ، تصدیق اصالت آژانس های مسافرتی ، امنیت تبادل داده ها ، رمزنگاری و رمزگشایی اطلاعات حساس و محرمانه ، تامین امنیت تراکنش های سامانه ، استفاده از گواهی الکترونیکی و استاندارد x509 و امضای دیجیتالی به منظور احراز هویت کاربران و سیستم های جانبی و تشخیص جامعیت و اصلت داده ها نمونه ای از فناوری های به کار گرفته شده در این سامانه است.

بنابه این گزارش درهمایش یک روزه مسوولان آژانس های خدمات مسافرت هوایی خوزستان در اهواز آموزش های لازم برای استفاده از این سامانه توسط کارشناسان فناوری اطلاعات شرکت هواپیمایی کاسپین ارایه شد.

شرکت هواپیمایی کاسپین با داشتن پنج فروند هواپیمای ملکی بوئینگ MD به ظرفیت هر کدام 150نفر هفته ای 16 پرواز از فرودگاه بین المللی اهواز به سایر نقاط کشور دارد.

قرار است شرکت هواپیمایی کاسپین که از سال 1372 فعالیت خود را شروع کرده امسال پنج فروند بوئینگ 737از نوع 400را خریداری و به ناوگان هوایی خود اضافه کند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :