آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/10/23 00:00

تاخیر عربستان در صادر کردن مجوز برای پرواز هواپیمای سرخپوشان

«پندار خمارلو» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، گفت: خوشبختانه این مشکل برطرف شده و در حال حاضر بازیکنان تیم در حال سوار شدن به هواپیما هستند.

وی ادامه داد: کاروان پرسپولیس قطعا تا ساعت 18.15 دقیقه به سمت عربستان پرواز خواهد کرد و دلیل تاخیر ما عدم اجازه پرواز از سوی کشور عربستان است.

مدیررسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: برای انجام هر پروازی باید کشور مقصد مجوز پرواز را صادر کند و به همین دلیل ما با 3 ساعت تاخیر به سمت عربستان خواهیم رفت.

وی درمورد اینکه آیا پیش بینی اینگونه رفتار ها را از قبل کرده اند، تصریح کرد: خوشبختانه بازیکنان ما به فرودگاه نیامده بودند و در هتل محل اقامت خود بودند. امروز تمرین پرسپولیس به بهترین شکل برگزار شد و تیم ما خود را برای این رفتار های غیر طبیعی کاملا آماده کرده است.

خمارلو اظهار کرد:درحال حاضر مسعود همامی تنها بازیکنی است که به خاطر ممنوع الخروج بودن نتوانسته ما را همراهی کند و سایر بازیکنان از جمله حمیدرضا علی عسگر در کنار تیم حضور دارند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :