آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/10/27 00:00

آغاز مانور بزرگ نیروی هوایی روسیه

به گزارش وزارت دفاع روسیه نیروهای ارتش این کشور یک مانور بزرگ با شرکت ۲۵۰ هواپیما و هلی کوپتر و ۱۲ هزار نظامی را شروع کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) وزارت دفاع این تمرین‌های چهار روزه را به عنوان یک "بازرسی بزرگ ناگهانی" برای آزمودن آمادگی نیروهای رزمی روسیه عنوان کرد.

این رزمایش در همان روزی شروع می‌شود که ناتو و برخی از شرکای آن تمرینی آموزشی را در منطقه قطب شمال شروع کردند.

اقدامات روسیه در اوکراین و ورود هواپیماهایش به آسمان کشورهای غربی باعث افزایش تنش با غرب شده است.

براساس گزارش‌های خبرگزاری‌های روسی اینترفکس و تاس، بازرسی گروه هوانوردی و نیروهای پدافند هوایی روسیه شامل تقریبا ۷۰۰ سلاح و سخت افزار نظامی است.

در جریان این رزمایش، هواپیماهای دوربرد روسیه قرار است با موشک‌های کروز به اهداف آزمایشی در جمهوری کومی در شمال غربی روسیه حمله کنند.

به گزارش بی بی سی از مسکو تمرین‌های کنونی مقدمه‌ای بر رزمایشی بزرگتر در ماه‌های آینده است.

دیمیتری روگوزین، معاون نخست وزیر روسیه در مصاحبه‌ای تلویزیونی در مورد کوبندگی روسیه به شوخی گفت "تانک‌ها نیازی به ویزا ندارند."

او از جمله کسانی است که در فهرست تحریم‌های اتحادیه اروپا و آمریکا قرار دارد که بعد از انضمام کریمه به خاک روسیه وضع شد و محدودیت‌هایی بر سفرهای خارجی او اعمال می‌کند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :