آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/11/01 00:00

پرواز ایر آسیا به مقصد تهران

به گزارش ایرنا، روزنامه 'بانکوک پست' روز شنبه نوشت که 'کمال الدین مرانون' مدیر اجرایی این خط هوایی، به طور مشخص از مقصد ایران در پروازهای این شرکت در ماه های آینده خبر داده است.

وی که مالزیایی است، تصریح کرد برای کسب اطمینان از داشتن پروازهایی کافی برای این خط هوایی و پشتوانه ای برای پروازهای اصلی این خط هوایی به ژاپن و کره جنوبی، به دنبال جستجوی پرواز به مقصدهای دیگر هستیم تا درصورت بروز هرگونه محدودیتی از سوی مقامات ژاپنی و کره ای، بتوانیم طرح جایگزینی برای خود داشته باشیم.

وی توضیحی در مورد زمان راه اندازی خط پروازی ایرآسیا تایلند به ایران نداده است.

ژاپن، کره جنوبی و چین به تازگی برخی از پروازهای چارتری این خط هوایی تایلند و پروازها عادی را به فرودگاه های این کشورها با محدودیتی هایی مواجه کرده اند.

این محدودیت ها پس از آن اعمال شد که سازمان بین المللی هوانوردی کشوری (ایکائو)، اوایل سال جاری پس از بازدید از سازمان ملی هوانوردی تایلند در مورد وضعیت امنیتی این سازمان به صورت جدی اظهار نگرانی کرد.

خط ایرآسیا تایلند پیش از اعلام نگرانی امنیتی جدی ایکائو، روزانه دو خط پروازی به توکیو و یک پرواز به مقصد اوزاکا در ژاپن و اینچئون در کره جنوبی داشت که این پروازها بدون تغییر به فعالیت خود ادامه می دهند.

اما پروازهای روزانه این شرکت هواپیمایی از فرودگاه 'دون میویینگ' در بانکوک به فرودگاه 'نیو چیتوس' شهر 'ساپورو' ژاپن که از اول ماه می (11 اردیبهشت) آغاز شده است تا پایان ماه ژوئن (9 تیر) ادامه دارد.

تمدید دو ماه پرواز در این مسیر به شرط استفاده از هواپیماها، خلبان ها و خدمه های خط هوایی ایر آسیا مالزی به این خط هوایی داده شده است.

خط ایرآسیا تایلند در حال حاضر پروازهای خود را با استفاده از سه فروند هواپیمای ایرباس ای330-300 انجام می دهد.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :