آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/11/02 00:00

منع پرواز هوایی برای هنجارشکنان در چین

سازمان ملی هوانوردی چین در صدد است به منظور افزایش ایمنی پروازهای هواپیمایی، فهرست سیاهی از مسافران قانون شکن را تهیه کند که تا مدتی معین اجازه استفاده از خطوط هوایی این کشور را نداشته باشند.

این تصمیم پس از آن گرفته شد که وقوع درگیری و نزاع در هنگام پروازهای مسافری چند ماه اخیر در چین افزایش یافته است.

روزنامه «چاینا دیلی» روز سه شنبه در گزارشی نوشت: برای نمونه، در ماه دسامبر سال گذشته میلادی، دعوا و مشاجره یک شهروند چینی و نامزدش با خدمه پرواز هواپیمایی ایرآسیا بر سر صندلی پرواز و تهیه آب داغ موجب شد تا هواپیما به فرودگاه مبدا بازگردد.

مسافران خاطی روی خدمه پرواز آب داغ پاشیده بودند و با کوبیدن مشت به شیشه هواپیما تهدید کرده بودند که آن را خواهند شکست.

در موردی دیگر، پلیس چین، 25 مسافر یک پرواز را به دلیل مشاجره با خدمه پرواز و باز کردن خروجی ها اضطراری هواپیما، دستگیر کرده بود.

این افراد به دلیل تاخیر در حرکت هواپیما با خدمه پرواز درگیر شده بودند.

سازمان هوانوردی چین اعلام کرد قانون ممنوعیت مسافرت هوایی برای افراد قانون شکن به زودی با مشارکت شرکت های هواپیمایی و آژانس های مسافرتی آغاز خواهد شد.

با این حال موسسه مدیریت هوانوردی چین اعلام کرد تعیین مجازات برای این افراد و مدت زمان قرار گرفتن آنها در فهرست سیاه باید با حضور مقامات دولتی، نمایندگان شرکت های هواپیمایی و کارشناسان حقوقی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

«دیائو ویمین» یک مقام ارشد موسسه مدیریت هوانوردی چین گفت که تهیه این فهرست ضروری است چرا که درگیری و نزاع در پروازهای هوایی در چین افزایش یافته است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :