آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/11/07 00:00

نامه قرمز برای نجات خطوط هوایی مالزی

به گزارش ایرنا، پیش بینی شده است دو سوم از کارکنان این شرکت هواپیمایی مالزی در مسیر جدید برای نجات از ورشکستگی و زیان، نامه قرمز اخراج دریافت کنند و در بقیه نامه ها شرایط جدید کاری به کارکنان ابلاغ شود.

'کریستف مولر' مدیر عامل جدید و خارجی مالیزیا ایرلاین تلاش دارد این خط هوایی را طی سه سال به سودآوری برساند. این شرکت از سال 2008 میلادی با وجود بازنگری در برنامه ها و دریافت میلیاردها دلار کمک دولتی به طور مستمر شاهد زیان بوده است.

تجربه دو تراژدی ناپدیدشدن پرواز ام.اچ 370 در اقیانوس هند و سقوط ام.اچ 17 در بر فراز آسمان اوکرین بر اثر اصابت موشک در سال گذشته میلادی ضربه سنگینی به این شرکت هواپیمایی مالزی وارد کرد.

خطوط هوایی مالزی به عنوان بخشی از برنامه های بازسازی قصد دارد دارایی های خود از جمله سهام را بفروشد و اقدام به کوچک سازی ناوگان خود کند.

این شرکت چند فروند هواپیمای مسافربری خود را برای فروش و اجاره گذاشته و برخی از پروازها در مسیرهای طولانی نیز لغو می شود.

برنامه های مدیر عامل جدید خطوط هوایی مالزی شامل تغییر نام تجاری این شرکت نیز می شود.

دولت مالزی برای کاهش فشار ناشی از اخراج این کارکنان در حالی که استخدام های دولتی را در سال جاری میلادی نیز ممنوع کرده است، اعلام کرد برخی از دو سوم کارکنان اخراجی این شرکت هواپیمایی در شرکت های جدید فعال می شوند.

برخی کارکنان در نامه های خود پیشنهادهای جدیدی دریافت می کنند و باید تا 12 روز دیگر تصمیم بگیرند با این شرایط آیا آماده ادامه همکاری هستند.

تارنمای روزنامه استار مالزی نیز امروز اعلام کرد تا هشت هزار نفر از این کارکنان برای بازسازی این شرکت هواپیمایی و کوچک سازی آن اخراج می شوند.

بنابراین گزارش، کارکنان اخراجی که تا 10 سال سابقه کاری دارند به ازای هر سال کار یک ماه پاداش و کسانی که بیش از 10 سال سابقه دارند به ازای هر سال 45 روز پاداش دریافت می کنند.

صندوق دولتی خزانه ملی مالزی سرمایه گذار اصلی شرکت هواپیمایی مالزی است که امسال کمک یک میلیارد و 700 میلیون دلاری برای تغییر ساختار شرکت و اخراج کارکنان خود دریافت کرد.

زیان خالص خطوط هوایی مالزی در سه ماهه دوم سال گذشته میلادی به حدود 86 میلیون دلار رسید، در حالی که در سه ماهه دوم سال قبل از آن 49 میلیون دلار ضرر داشت.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :