آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/11/09 00:00

هند تنها 36 جنگنده رافال از فرانسه می‌خرد

وزیر دفاع هند اعلام کرد که این کشور قصد دارد تنها 36 جنگنده رافال از فرانسه خریداری کند و علت آن را قیمت بالای این جنگنده‌ها اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری رویترز، طرف فرانسوی امیدوار بود که بتواند قرارداد دفاعی بزرگتری را که سال‌ها منتظر آن بود با هند منعقد کند. اما "مانوهار پاریکار،" وزیر دفاع هند گفت که طرح‌های دولت پیشین برای خرید 126جنگنده از شرکت فرانسوی "دازال" به لحاظ اقتصادی مقدور نمی‌باشد.

وی افزود: قرار نیست ما تمامی این جنگنده‌ها را خریداری کنیم و می‌خواهیم تنها 36 جنگنده از فرانسه بخریم.

نارندرا مودی، نخست وزیر هند در جریان سفر ماه آوریل خود به فرانسه اعلام کرد که دهلی نو قصد دارد 36 هواپیمای آماده پرواز از پاریس خریداری کند.

این قرارداد نظامی به ارزش تقریبی پنج میلیارد یورو پس از سال‌ها مذاکرات طولانی برای خرید این جنگنده‌ها انجام خواهد شد. با این حال این میزان بسیار کمتر از آن چیزی است که دولت هند قرار بود پیشتر خریداری کند. مذاکرات طولانی عمدتا به خاطر قیمت بالا و تضمین‌های طرف فرانسوی بود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :