آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/11/13 00:00

اولین پرواز شیراز به نوشهر

محمدعلی قمی اویلی فرماندار نوشهر روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با پیگیری های به عمل آمده به ویژه رییس فرودگاه نوشهر، مجوز برقراری این پرواز از سوی شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور برای روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته دریافت شده است.

قمی با بیان این که مسیر پروازی شیراز - نوشهر به صورت رفت و برگشت طراحی شده است، افزود: طبق برنامه هواپیمای فوکر 100 متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان روزهای سه شنبه ساعت 12 و 30 دقیقه از فرودگاه شیراز پرواز کرده و در ساعت 14 در فرودگاه نوشهر فرود خواهد آمد.

وی ادامه داد: در ساعت 15 نیز این هواپیما از فرودگاه نوشهر پرواز و طبق برنامه در ساعت 16و 30 دقیقه در فرودگاه شیراز به زمین خواهد نشست.

فرماندار نوشهر اضافه کرد: در روزهای جمعه هر هفته نیز هواپیما در ساعت 6 و 30 دقیقه صبح از فرودگاه شیراز برخاسته و در ساعت هشت در فرودگاه نوشهر فرود خواهد آمد.

قمی اویلی گفت: این هواپیما در ساعت 9 صبح همان روز نیز فرودگاه نوشهر را به مقصد فرودگاه شیراز ترک می کند.

با افزوده شدن این مسیر پروازی، اکنون طی هفته پنج سورتی پرواز در مسیرهای رفت و برگشت نوشهر - مشهد و نوشهر - شیراز در فرودگاه نوشهر برقرار شده است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :