آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1393/11/14 00:00

چند هواپیمای آمریکایی تهدید به بمب گذاری شدند

به گزارش ایرنا، شبکه خبری ان.بی.سی در گزارشی با اشاره به این مطلب افزود: منابع دولتی با وجود این گفته اند به نظر نمی رسد این تهدید ها معتبر باشد.

چهار هواپیما - از شرکت های یو اس ایرویز، دلتا، یونایتد و شرکت مکزیکی ولاریس - فرود آمدند؛ پنجمین هواپیما متعلق به شرکت هواپیمایی کره است که از سئول به مقصد سانفرانسیسکو به پرواز درآمد.

در فیلادلفیا، پلیس هواپیمای پرواز 648 یو اس ایر ویز را که از سن دیگو، برخاسته بود با یک واحد بمب یاب، شامل سگ جستجو کرد و به سپس به مسافران اجازه داد خارج شوند.

سه پرواز دیگر که فرود آمده اند، پرواز شماره 55 دلتا، از لس آنجلس به آتلانتا، پرواز 995 یونایند از سانفرانسیسکو به شیکاگو و پرواز 939 ولاریس از پورتلند، در ایالت اوریگان به گوادالاخارا در مکزیک بود.

در گزارش ان بی سی گفته شد، در دو هفته گذشته تهدید هایی علیه ده ها هواپیما، که اکثرا از کشورهای دیگر به آمریکا می آمدند، صورت گرفته است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :